O Nas

         Gabinety terapeutyczne. Beata Rzewnicka to miejsce skupiające terapeutów wychodzących naprzeciw różnorakim problemom dzieci i młodzieży oraz ich rodzinom. Prowadzimy działania z zakresu diagnozy i terapii, a także poradnictwa specjalistycznego, skierowanego do rodziców i nauczycieli.                                                                                           Nasi logopedzi i neurologopedzi, psycholodzy, psychoterapeuci, terapeuci pedagogiczni i pedagodzy specjalni, zajmują się udzielaniem wsparcia dzieciom od pierwszych miesięcy życia.

      Specjalizujemy się w diagnozie i  przede wszystkim terapii dzieci i młodzieży z  różnorodnymi trudnościami rozwojowymi. Obszar naszej specjalizacji to główna, ale nie jedyna oś naszych działań. Wspomagamy rozwój  naszych podopiecznych na kolejnych etapach edukacyjnych, diagnozujemy i redukujemy przyczyny niepowodzeń w nauce, wspieramy rozwój emocjonalno-społeczny i jeżeli zachodzi taka potrzeba, obejmujemy bezpośrednim wsparciem ich Rodziny. Współpracujemy z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, fundacjami i stowarzyszeniami, przychodniami lekarskimi. Jesteśmy oddziałem  Centrum Terapii Mutyzmu i Nieśmiałości.  Nasz dietetyk kliniczny konsultuje zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

      Poza pomocą terapeutyczną oferujemy szereg zajęć edukacyjnych i rozwojowych, przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, które stanowią doskonały sposób na wspólne, twórcze spędzenie wolnego czasu. Z naszego wsparcia korzystają ponadto nauczyciele oraz uczniowie wybranych  szkół i przedszkoli.
           Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty zajęć indywidualnych oraz grupowych.

Jeśli Rodzic i Dziecko potrzebuje pomocy- zawsze wskażemy odpowiednią drogę!

Poniżej, opinia mamy jednego z naszych małych pacjentów 🙂

„Mieliśmy szansę wraz z Synkiem wziąć udział w badaniu Kartą Oceny Rozwoju Psychoruchowego (KORP) w gabinecie u p. Beaty Rzewnickiej. Pierwszy raz miałam styczność z tym narzędziem, jak również była to nasza pierwsza wizyta u p. Beaty. Jestem pod wrażeniem w jak kompleksowy sposób narzędzie umożliwia zbadanie rozwoju dziecka, zarówno pod kątem społecznym, motoryki małej i dużej, funkcji behawioralnych i inne. Dzięki temu jako rodzic mam pełną informację czy rozwój mojego dziecka przebiega w sposób harmonijny. Ale dobre narzędzie nie wystarczy, bo do pełni sukcesu jest potrzebny dobry diagnosta, a takim z pewnością jest p. Beata Rzewnicka oraz pozostali członkowie zespołu. A zadanie do łatwych nie należało, bo zainteresować niespełna 17 mż malucha na dłużej niż parę sekund i do tego jeszcze sprawić, aby wykonał określone zadanie to nie lada sztuka 🙂 Dzięki swojej fachowości i świetnemu podejściu do dzieci Synek mógłby jeszcze kilka takich testów przejść”